X
logo inodan
Teslimat ve İade Bildirimi
Anasayfa > Teslimat ve İade Bildirimi

Teslimat ve İade Bildirimi

inodan.com, online alışverişte İNODAN İnovasyon Tasarım Danışmanlığı Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz eğitimşeri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Eğitimlerinizi iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz eğitimler iade şartlarına uyduğu takdirde, İNODAN İnovasyon Tasarım Danışmanlığı Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.